Собаки чи кішки: вчені з’ясовують, хто з тварин розумніший

5 лютого 2013 | Автор: Андрій | Теги: , , ,

go here Вже давно люди намагаються визначити, хто більш розумний серед таких домашніх улюбленців як собаки і кішки. Зі своєї сторони любителі кішок заявляють, що собаки набагато дурніші, зокрема через те, що в корі їх головного мозку приблизно в 2 рази менше нейронів, ніж у кішок.

see На відміну від собак, кішки не настільки віддані людям і більш самодостатні. Але в рамках спеціальних досліджень вченим вдалося виявити у собак ознаку так званої «прихованої геніальності». Справа в тому, що собаки вміють вчитися на прикладах і навіть робити власні висновки з тієї чи іншої пережитої ситуації, як це роблять немовлята.

cheapest place to buy finasteride Існує думка, що кращою пам’яттю володіють кішки, адже вони здатні демонструвати своє невдоволення, тримати образу на своїх господарів чи інших людей, якщо їм хоча б один раз щось не сподобалося. Але результати одного дослідження говорять про інше. Кілька років тому група дослідників Монктонського університету провела експеримент, в рамках якого в одній із чотирьох коробок ховали частування, і все відбувалося на очах у собак та кішок. З’ясувалося, що буквально відразу кішки забули, де вони бачили їжу, а у пам’яті собак ця інформація була доступна ще протягом чотирьох хвилин.

Також собаки мають унікальну властивість – здатні зчитувати жести людини як ніхто інший серед тварин. Навіть шимпанзе не можуть так розуміти і вловлювати людські рухи та жести.

Коментування заборонено!