Шотландський віскі – найцікавіші спостереження і відкриття

21 грудня 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

purchase Pregabalin Шотландський віскі - найцікавіші спостереження і відкриттяШотландський віскі – один з найбільш продаваних міцних алкогольних напоїв у світі. У 2010-му році продажі по всьому світу побили рекорди і досягли суми 3,45 млрд. фунтів. Якщо спробувати візуалізувати цю суму, то вийде, що кожну секунду продається 36 пляшок.

http://theblindclub.com/?krigo=where-can-i-get-orlistat-120-mg-without-a-prescription Щоб систематизувати цю інформацію, було проведено дослідження, яке лягло в основу «Світової карти віскі».

«Карта» відображає переваги любителів шотландських віскі по всьому світу. Одним з основних результатів дослідження став той факт, що віскі вже не вважається алкогольним напоєм, який п’ють виключно літні люди, і що середньостатистичний споживач віскі значно помолодшав.

Людовик Дюкрок, бренд-амбасадор Grant’s, розповідає: «По всьому світу я зустрічаю любителів алкоголю різних віків, чоловіків і жінок, які поважають віскі і його історію і традиції, які тісно пов’язані з історією Шотландії. Цей тісний зв’язок робить напій одним з найулюбленіших міцних алкогольних напоїв у світі».

Згідно «Світової карти віскі»:

• У Китаї кожен третій з п’яти любителів віскі має вік менше 35 років.

• У Україні більшість любителів віскі знаходяться у віці від 25 до 44 .

• У Франції 55% – молодші 45 років.

• У Тайвані проживають найбільш «літні» любителі віскі. Їх вік, в середньому коливається від 55 до 64 років.

http://rnrorganisation.co.uk/?p=19717 Додати коментар: