Nokia представила 41-мегапіксельний смартфон

2 березня 2012 | Автор: Андрій

В рамках виставки під назвою Mobile World Congress, що недавно проходила у Барселоні, фінська компанія Nokia провела презентацію смартфона, який оснащений 41-мегапіксельною камерою.

buy provigil in south africa Апарат, що отримав назву 808 Pureview, виділяється розширеними можливостями при низькому освітленні, а також пропонує нову систему стискання знімків, яка була розроблена спеціально для того, щоб полегшити користувачам обмінюватися картинками.

Сьогодні компанія Nokia направляє всі свої зусилля на відновлення позицій на світовому ринку смарфонів, оскільки протягом останніх кількох років чимало втратила, поступившись Apple і Google.

Однак, деякі провідні аналітики критикують компанію за її рішення використовувати на власних пристроях операційну систему під назвою Symbian.

За словами аналітики компанії Ovun, Тоні Кріпса, операційна система під назвою Symbian Belle, яка встановлена на представленій новинці Pureview 808, може зменшити привабливість пристрою на світовому ринку, де апарат повинен отримати визнання, на думку виробника.

Аналітик продовжує, що дуже шкода, що фахівцям компанії не вдалося об’єднати в новинці тільки кращі особливості, а саме стиль Lumia 900 і досконалість PureView 808.

Сам виробник називає новинку «новим промисловим стандартом» серед мобільних фото пристроїв.

За словами виконавчого директора підрозділу Nokia, який займається смартфонами, Джо Гарлов, їхня новинка з 41-мегапіксельним сенсором неодмінно привабить користувачів.

http://tikkunspa.com/shop/golden-grain-gommage Додати коментар: