Нібіру наближається? Нові дивні факти…

12 грудня 2014 | Автор: Арсен | Теги:

http://paperbomb.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://paperbomb.com/home/attachment/brudenell Нібіру наближається? Нові дивні факти...«Зникаючі гроші», тисячі підземних споруд в Росії, США і Китаї і інші підозрілі дії, тісно пов’язані з досить суперечливою темою “планетою Нібіру або Х”. Тема міфічної планети Нібіру знову повертається після деякої перерви. Вельми популярна перед оголошеним «кінцем світу» грудня 2012 року, але відкинута НАСА і серйозною аудиторією, вона знову привернула до себе увагу в альтернативних ЗМІ.

here «Блокбастером» назвали своє радіошоу Hagmann and Hagmann, яке прозвучало у п’ятницю ввечері. Гостями передачі стали Стів Куейл і Боб Флетчер. Куейл – людина, яка розкривала найважливішу інформацію протягом останніх 25 років. Нещодавно він, зокрема, заявив, що в дуже недалекому майбутньому Китай і Росія збираються публічно оголосити всьому світу, що вони не вірять, що Сполучені Штати мають 8100 тонн золота. Боб Флетчер – детектив та дослідник, автор книг.

Обидва вони кажуть, що «тему Нібіру» рано списувати з рахунків. Більш того, вони пропонують нову інформацію, вельми незвичайну, яку автори передачі назвали дивною і здатною «збити з котушок».

У шоу розповідається про “зв’язки між зниклими безвісти мільярдами доларів, секретними космічними програмами та наступаючими лихами, що йдуть з космосу. Як і наука, астрономічні експерти, історичні докази – вся дивна інформація ховається у нас. Закулісна еліта створює викривлену картину подій, що відбуваються”.

Флетчер пояснює, що був час, коли він навіть не пов’язував своє ім’я з «Планетою Нібіру або X», тому що це було щось з роду фантастики” в його розумі. Так було до того моменту, коли він не почав виявляти «зникаючі» гроші, тисячі підземних споруд в Росії, США і Китаї і інші підозрілі дії, які тісно пов’язані з цією досить суперечливою темою. Флетчер встановив, що відбувається “щось справді дивне” … і почав копати по-справжньому.

Куейл нагадує слухачам про загибель багатьох вчених і астрономів, яких він відстежував протягом двох десятиліть. Куейл і Флетчер приєднуються до шоу приблизно на 3:15 хвилині.

provigil no prescription Додати коментар: