Насправді 3D-фільми вражають глядачів не більше, ніж звичайні

7 листопада 2013 | Автор: Арсен

buy Seroquel free consultation Насправді 3D-фільми вражають глядачів не більше, ніж звичайніЗгідно з останніми даними, ті, хто відмовляється переплачувати за квитки на 3D-покази фільмів, вважаючи за краще звичайні двовимірні версії, швидше за все, чинять правильно: за статистикою, відвідувачі кінотеатрів отримують від перегляду 2D-картини не менше задоволення, ніж від тієї ж кінострічки в 3D.

Дослідники опитали 225 добровольців після перегляду двовимірної і тривимірної версій фільму «Тор». Хоча багато глядачів менше відволікалися під час показу «Тора» в 3D, і більшість відзначили неймовірну реалістичність деяких епізодів, досягнуту за допомогою 3D-технологій, в цілому 3D-хитрощі творців не вплинули на враження від перегляду кінофільму. Раніше, в ході інших експериментів, було виявлено, що вирішальне значення для задоволення від картини має занурення в атмосферу кіно-твору, проте 3D-хитрощі цьому практично ніяк не сприяють.

Як пояснив один з керівників дослідження Брендан Руні, психолог з Інституту мистецтв, дизайну і технології Дан Лірі у Дубліні: «3D дозволяє ефективніше заволодіти увагою глядача, але якщо сам фільм при цьому не занадто гарний, ніякі технології йому не допоможуть».

На основі отриманих результатів Руні і його колега по експерименту Елліс Хеннессі заявили про необґрунтованість підвищення цін на 3D-сеанси, проте дослідники підкреслили, що в деяких випадках тривимірні версії дійсно можуть виявитися більш видовищні, ніж звичайні: наприклад, «Аватар» Джеймса Кемерона варто дивитися в 3D, а якщо, як у випадку з «Тором», об’ємна версія була випущена після звичайної, швидше за все, нічого нового ви там не побачите.

source Додати коментар: