Наші думки нам не належать

22 вересня 2015 | Автор: Арсен

Наші думки нам не належатьМи звикли думати, що всі думки і всі ідеї породжені саме нами, і ми самі собі господарі. Але тут все не так просто. Як би не хотілося, але людина нерозривно пов’язана з усіма іншими істотами на рівні свідомості. І думки різних людей дуже тісно переплітаються між собою. Навіть більше того, та людина, про яку ви думаєте, може з точністю до слова чути ваші думки у себе в голові, просто не надаючи цьому значення.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/image_031.html Якщо ви хочете донести якусь інформацію, або, навпаки, щось приховуєте, то людина здогадується про це. Їй лише не вистачає зовнішнього приводу, який знищив би недовіру до себе, підтвердив здогадки.

Крім людей до думки влазять егрегори і астральні паразити. Останні роблять це особливо жорстко: знаходять вразливу жертву, яка приваблює своїми думками і настроєм, після чого впроваджуються в її тонкі тіла і частково захоплюють контроль над свідомістю. Жертва ж цього не помічає, їй досі здається, що все під контролем, і чужого впливу немає. Потім починає змінюватися характер, можуть з’явитися нові, швидше за все, згубні захоплення. Вся увага людини спрямована на паразита, який її контролює, що, власне, і забезпечує йому контроль. Це потрібно лише для однієї мети: насититися. Паразитують низові астральні сутності, ще не розвинулися, душі померлих, що не знайшли спокій, і ті істоти, яких ми самі породжуємо.

Та, справжня частина, якою ми є, пригнічена. Це відбувається з дитинства: нас вчать, що наша думка нічого не варта, нас затискають в рамки і нав’язують шаблони – як себе вести, якими бути і як думати. У цей момент і починається контроль думок, вони виходять вже не від нас, а від інших людей. Варто натиснути зовні, як одночасно встановиться внутрішній канал зв’язку, і новобранець вже сам несвідомо підкоряється волі інших.

Навіть якщо відстежити всі матеріальні джерела інформації, у полі яких перебуває людина, все одно вийде, що вона не належить сама собі. Вся інформація, всі думки і уявлення беруться зі сторонніх джерел. Якщо виникає якась особиста проблема, наприклад сварки в сім’ї, або депресія через відсутність справжньої самореалізації, то інформація для рішення знову береться з боку. Сама людина не думає, так як з дитинства не впевнена у цінності цієї здатності, що вона щось може сама. Нам щеплена звичка підкорятися.

Перевірити уявний зв’язок не так складно, достатньо бути уважним і все пам’ятати. І тут з подивом виявиться, що уявні бесіди принесли свої плоди: співрозмовник вже знає те, про що ви йому подумки говорили. Так само це може проявлятися у снах і діях, якщо ви чекаєте чогось конкретного. Навіть наступні бесіди непомітно для обох будуть саме на ту тему, яку ви вже заздалегідь подумки обговорили.

buy tastylia online Додати коментар: