Найзагадковіші зникнення літаків

16 березня 2014 | Автор: Арсен

can i buy Pregabalin online Найзагадковіші зникнення літаківШокуюче зникнення літака, що виконував рейс Malaysia Airlines MH370, привернуло увагу мільйонів людей з усього світу. Пошуки літака і пасажирів досі тривають.

buy Lyrica in ireland Що сталося з 293 пасажирами і членами екіпажу, після того як літак вилетів з Куала-Лумпура в Малайзії в Пекін 8 березня 2014? На це поки ніхто не може дати відповіді. Літак зник з радарів приблизно через годину після вильоту, перебуваючи в 220 км від узбережжя Малайзії. Однак це не перший випадок таємничого зникнення такого роду. Хоча досить рідко літак зникає без єдиного сліду, в історії авіації було кілька таких прикладів.

Ось кілька наполовину розгаданих або нерозгаданих загадок.

Однією з найвідоміших пригод в історії авіації є зникнення американської жінки – пілота Амелії Ерхарт. Амелія зникла у своєму двомоторному моноплані “Електра” біля острова Хауленд над Тихим океаном в 1937 році в спробі здійснити політ навколо світу.

Ерхарт стала відома, як перша жінка, яка сама перелетіла Атлантичний океан. Теорії, що стосуються її долі, досі хвилюють дослідників. Одні кажуть, що вона просто впала в океан, інші, що її захопили, треті, що вона змінила ім’я і досі жива, четверті, що її викрали інопланетяни. Слідів її літака так і не було знайдено, незважаючи на численні спроби, і Амелію Ерхарт офіційно оголосили мертвою в 1939 році.

Ряд зникнень було пов’язано з так званим “Бермудським трикутником” – величезною областю в океані між Флоридою, Пуерто-Ріко і Бермудськими островами. Так 5 грудня 1945 п’ять літаків зникли без сліду, з чого і почалася легенда Бермудського трикутника.

can tinidazole be bought over the counter Додати коментар: