Лінії Наска в Казахстані: виявлено більше 50 геогліфів

25 вересня 2014 | Автор: Арсен

Tastylia Лінії Наска в Казахстані: виявлено більше 50 геогліфів Більше 50 геогліфів різних форм і розмірів, включаючи величезну свастику, були виявлені в північній частині Казахстану. Ці розмашисті структури, що представляють земляні пагорби, створюють дивовижний ландшафтний витвір мистецтва, що нагадує відомі лінії Наска в Перу.

is tinidazole sold over the counter Геогліфи, виявлені за допомогою програми Google Планета Земля, виконані у вигляді різних геометричних фігур, включаючи квадрати, кільця, хрести і свастику, яка зазвичай використовувалася в стародавні часи. Їх розмір сягає від 90 до 400 метрів в діаметрі, а деякі довші, ніж сучасні авіаносці. Геогліфи неможливо побачити з землі, їх можна розглянути тільки з повітря.

За останній рік археологічна експедиція з Костанайського університету Казахстану спільно з Вільнюським університетом Литви вивчали геогліфи. Розкопки виявили залишки структур і печей, що говорить про те, що тут проходили ритуали. Можливо, стародавні племена використовували геогліфи, щоб позначити свої володіння.

Дослідники стверджують, що можна точно сказати, що вони були побудовані стародавніми людьми, але ким і з якою метою залишається загадкою. Також неясно, чому будівельники використовували геометричні форми, хоча свастика є древнім символом, який можна знайти по всій Європі і Азії.

Найвідомішими геогліфами в світі є лінії Наска, розташовані в прибережній області Перу на площі близько 450 кв. км. Налічуються тисячі геогліфів Наска, що зображують справжніх і уявних істот, рослини, квіти, геометричні мотиви і хитромудрі фантастичні фігури. Ось вони на відео:

Коментарі (1) на "Лінії Наска в Казахстані: виявлено більше 50 геогліфів"

  1. Юрій коментує:

    Не знав про таке – нічогособі !

buy discounted fincar online Додати коментар: