Космічні технології NASA для дому

15 грудня 2012 | Автор: Андрій

http://ariasecuritycompany.com/?start=1v4d7 Компанією NASA була розроблена і випущена в продаж, перша у своєму роді, повністю автоматизована система з функціональними можливостями вирощування всіляких овочів і зелені у себе в квартирі або власному будинку, з назвою AeroGarden.

http://thermograve.co.uk/portfolio-item/case-study-2/ Розробка самостійно регулює вирощування помідорів, салатів, трав і квітів протягом усього року. Найбільше, домашній город викличе бажання його придбати у тих, кому не подобається копирсатися в землі, адже в технологіях AeroGarden вирощування рослинності відбувається без неї, а коріння просто висять у повітрі.

Над розробкою і впровадженням у виробництво системи AeroGarden вчені компанії NASA працювали понад три роки, для того щоб зробити її максимально простою у використанні і зрозумілою для користувачів. І їхня праця не виявилася марною, тепер щоб налаштувати систему AeroGarden під будь-яку рослину призначену під посадку, необхідно не більше десяти хвилин, а насіння зможуть прорости вже через одну добу.

До городу вдома є багато додатків, в числі яких спеціально відібрані насіння і органічні поживні речовини.

* Хочете дізнатися все про планшетний комп’ютер Нексус 7? Тепер ця інформація доступна в інтернеті – ігри, програми і інструкції для Google Nexus 7.

http://thelakotaculturalexchangeprogram.org/author/ava/feed Додати коментар: