Клінічна смерть сприймається яскравіше, ніж реальне життя

9 квітня 2013 | Автор: Арсен

can i buy Pregabalin in canada Клінічна смертьЛюди, що пережили клінічну смерть, згадують про цей інцидент ще довгий час, і часто він сприймається ними яскравіше і емоційніше, ніж істинні і помилкові спогади зі звичайного життя. До такого висновку прийшли дослідники з Лежского університету в Бельгії.

source url Глава дослідження, нейропсихолог Ванесса Чарланд-Вервіль, розповідає, що приблизно 5% від населення планети і 10% людей, які перенесли зупинку серця, розповідають про свій досвід клінічної смерті, але ніхто насправді не розуміє, що саме з ними сталося. Представники всіх культур і релігій описують свої бачення приблизно однаково: вони ніби покинули своє тіло і йшли крізь тунель, річку або двері до теплого яскравого світла, де бачили своїх померлих рідних і друзів, які говорили їм, що «час ще не прийшов» і відправляли назад.

Є думка, що подібний досвід – прямий доказ того, що тіло і душа можуть бути розділені. Інші звинувачують у видіннях відсутність кисню і пов’язані з цим хімічні реакції в мозку.

Оскільки проконтролювати таку подію в реальному часі зі зрозумілих причин неможливо, дослідники поспілкувалися з тими, хто пережив цей стан під час трансу, іноді кілька років тому. Виявилося, що майже завжди люди після такого досвіду змінюються, стають більш співчутливими до чужих емоцій і намагаються допомагати оточуючим і планеті.

http://breast-test.com/custom-essays-writing-service/feed/ Додати коментар: