Google відправить до Африки дирижаблі з Wi-Fi

29 травня 2013 | Автор: Арсен

http://eugeneistomin.com/portfolio_category/live/ Google відправить до Африки дирижаблі з Wi-FiАеростати та дирижаблі з логотипом Google з’являться в недалекому майбутньому в небі над африканським континентом. На літальних апаратах, за якими закріпилася назва «висотних платформ», збираються розмістити обладнання, що дозволяє забезпечити бездротовий доступ в Мережу. Повідомляється, що «висотні платформи» будуть покривати територію в кілька сотень квадратних миль. Скільки саме аеростатів планується використовувати, не повідомляється.

http://fairtrademusicinternational.org/wp-cron.php?doing_wp_cron=1512466707.6555800437927246093750 Передбачається використання таких «висотних платформ» у Південно-Східній Азії та в Африці (південніше пустелі Сахари).

Крім дирижаблів і аеростатів, в планах Google надання сільським жителям доступу в Інтернет по супутникових каналах і за допомогою «білих плям» в телечастоті. В останньому випадку компанія повинна буде отримати згоду місцевих регуляторів. Про це повідомляє ресурс Galaxy Note 3, присвячений популярній серії фаблетів Гелексі Ноут.

Технологія «білих плям» пройде випробування в Кейптауні. Компанією будуть встановлені в місті відразу три базових станції, які роздаватимуть інтернет за допомогою радіочастотного спектру десятку міських шкіл. Інформація про майбутні випробування з’явилася в блозі Google Africa.

Варто відзначити, що раніше Google вже виступала в ролі Інтернет-провайдера. Влітку 2012 року компанія ввела в експлуатацію експериментальну оптоволоконну мережу в Канзас-Сіті, забезпечивши швидкість доступу до 1 Гб в секунду. Доступ в Інтернет платний – $ 70 в місяць.

Коментарі (3) на "Google відправить до Африки дирижаблі з Wi-Fi"

  1. Антон коментує:

    Дуже цікава стаття.Я і не знав, що гугл займається інтернет-провайдерством,так сказати розширює клієнтську базу та і взагалі ідея щодо дирижаблів прекрасна.Білі вежі, що літають, якимто чином ловлять і передають сигнал, створюючи мережу . Давно пора і Всьому світу бути у всесвітній мережі, i щиро шкода ті куточки Землі де немає доступу в мережу.

  2. Марина Марченко коментує:

    Краще б Googlе відправив це дережабль в Україну де дуже багатьом не вистачає інтернету та точки доступу wi-fi майже всі заблоковані. Що за люди такі скупі на роздачу.

  3. Володимир коментує:

    Цікаво – як вони збираються тримати дерижабль на одному місці? Адже сьогодні він в Африці, а завтра за вітром над тихим океаном…. Для того щоб посидіти (ні слово посидіти не підходить) в інтернеті – доведеться їхати на верблюді за дерижаблем?

Додати коментар: