Електростимуляція мозку здатна викликати усвідомлені сновидіння

23 вересня 2015 | Автор: Арсен | Теги:

buy Tastylia Oral Strip online no prescription Електростимуляція мозку здатна викликати усвідомлені сновидіння Вчені виявили, що за допомогою електростимуляції мозку слабкими електричними сигналами, можна викликати усвідомлені сновидіння. Варто відзначити, що усвідомлене сновидіння – це стан свідомості людини, при якому вона розуміє, що бачить сон, і здатна управляти його змістом.

http://oceanadesigns.net/envira/bamboo/ Нове відкриття було зроблено командою вчених з Гарвардської медичної школи на чолі з професором Дж. Аланом Хобсоном. Більш ранні дослідження, проведені німецькою командою вчених з Франкфуртського університету імені Вольфганга Гете, на чолі з доктором Урсулою Восс показали, що усвідомлені сновидіння є рідкісним станом між фазою швидкого сну і пробудженням.

Вивчаючи мозкові хвилі на різних частотах, вчені виявили, що люди, у яких спостерігалися усвідомлені сни, відчували перехід в стан, наближений до свідомого. Це відбувалося в лобовій і скроневій частинах, а пік активності наступав при 40Гц. За словами Восс, усвідомлені сновидіння – хороший інструмент для спостереження процесів, що відбуваються в мозку.

У дослідженні брали участь 27 осіб, які раніше не відчували усвідомлених сновидінь. Вчені дочекалися, поки учасники дослідження почнуть випробовувати безперервну фазу швидкого сну і тільки потім почали електростимуляцію в лобовій і скроневій областях. Стимуляція була проведена на декількох частотах, між 2Гц і 100Гц, але, жоден з учасників не був інформований про рівень використовуваної частоти, і про те, чи була взагалі використана електростимуляція.

http://paperbomb.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://paperbomb.com/home/attachment/join-us-2 Додати коментар: