Дослідники вирахували символ, яким найчастіше користувалися в інтернеті у 2014 році

12 січня 2015 | Автор: Арсен

buy Pregabalin cheap Дослідники вирахували символ, яким найчастіше користувалися в інтернеті у 2014 роціАмериканські дослідники з міжнародного фонду The Global Language Monitor провели традиційне дослідження мови всесвітньої мережі за підсумками 2014 року і встановили все найпопулярніше в «мережевій мови» користувачів, яка зі зрозумілих причин значно відрізняється від побутової мови і вже тим більше офіційної.

follow link Дуже часто можна почути думку про те, що мова сучасних людей є біднішою. Насправді це зовсім не так. Насправді, середньостатистичний словниковий запас європейця в 2-3 рази перевищує словниковий запас класиків літератури минулих століть. Можливо, мова сучасної людини не настільки «витончена» (по сучасному судженню), але вже точно не бідніша, підсумували американські дослідники.

Головною відмінністю мови в мережі є використання різноманітних графічних символів, зокрема смайлів і емодзі, що набирають все більшу популярність в останні роки. Графічні символи набагато практичніші у питанні висловлення своїх емоцій, а багато користувачів здатні складати з емодзі цілі речення. При цьому, все написане достатньо зрозуміло для оточуючих.

На сьогоднішній день в мережі є близько 722 різновидів емодзі і смайлів. У 2015 році за попереднім прогнозом до них додасться ще щонайменше 250 символів. При цьому зростає і «класичний» словниковий запас. Як правило, словник розширюється завдяки соціальним, політичним подіям та досягненням людства в галузі науки і техніки.

У США у 2014 році в мережі найпопулярнішими словами стали: «нано», «фотобомба» (спроба зіпсувати чиєсь фото), «комета», «хадлифат». Найбільшою популярністю користувалася фраза «руки вгору, не стріляйте». Найпопулярнішим символом у свою чергу став «смайл», що зображає серце.

buy Lyrica generic Додати коментар: