Чарівні гриби можуть змінити риси характеру

11 жовтня 2011 | Автор: Андрій

tinidazole over the counter Псилоцибін, або так звані «чарівні гриби» здатні зробити людину більш відкритою в естетичному сприйнятті і її почуттях, таким чином, змінюючи її особу.

how to get finasteride cheaper Згідно з результатами дослідження, які були нещодавно опубліковані на сторінках Journal of Psychopharmacology, люди, які мали містичні переживання при прийомі грибів, з досить більшою ймовірністю демонстрували збільшення такої риси характеру як «відкритість», яка, як відомо, пов’язана з творчістю, жагою пізнання і художнім сприйняттям. Крім того, такі зміни зберігалися навіть через рік після прийому, що доводить існування довготривалого ефекту.

Автор даного дослідження Роланд Гріффітс каже, що найцікавіше полягає в тому, що псилоцибін може сприяти зміні того, яким чином люди сприймають себе і навколишній світ в цілому.

Магічні гриби представляють собою гриби галюциногенного роду з субтропічних і тропічних регіонів США, Мексики і Південної Африки. Свого часу цими грибами займався психолог Тімоті Лірі з Гарварда, який є засновником Гарвардського проекту псилоцибін. Крім того, дослідженнями цих грибів займався антрополог і письменник на ім’я Карлос Кастанеда.

Як правило, «чарівні гриби» їдять, але їх ще можна заварювати як чай або висушити і курити.

Відкритість є одним з п’яти основних персональних чинників, які є постійними в безлічі світових культур, а також в сімейній спадковості, і здебільшого не піддається ніяким змінам протягом усього життя. Решта чотири чинники, як мовиться в дослідженні (екстраверсія, совісність, поступливість і нейротизм), після прийому цих грибів залишалися без змін. Це перший випадок в історії наукових досліджень, коли короткострокове втручання призводило до довгострокових змін характеру.

buy Lyrica Додати коментар: