Антинаукові фантастичні фільми за версією NASA

4 січня 2011 | Автор: Андрій | Теги:

Антинаукові фантастичні фільми за версією NASAНещодавно спеціалісти космічного агентства NASA назвали 7 найгірших і 7 найкращих кінокартин з точки зору наукової достовірності, про це повідомляється на сторінках видання The Sundey Times. Списки з цими фільмами були оголошені під час прес-конференції, що проходила в Лабораторії реактивного руху.

До списку найгірших фільмів з точки зору наукової достовірності увійшли ті кінокартини, що містять чимало вигадок, різних нісенітниць, а також рясніють численними науковими неточностями. На думку фахівців NASA найгіршими фільмами є: wholesale cytotec «2012», see «Армагеддон», go site «Вулкан», «Земне ядро», «Ланцюгова реакція», «Шостий день», «Що ми про це знаємо?».

Наприклад, у фільмі «2012» можна бачити, як частинки нейтрино розігрівають ядро Землі, а насправді це неможливо, адже нейтрино – електрично-нейтральна елементарна частинка, яка майже не взаємодіє з матерією. Нейтрино надзвичайно слабо взаємодіють з речовиною і беруть участь тільки в слабкій і гравітаційній взаємодіях.

Стосовно фільму «Армагеддон», The Sundey Times повідомляє, що NASA приймало непряму участь у створенні цієї кінокартини. Спочатку автори фільму проводили різні консультації з науковцями NASA щодо створення кінострічки, але потім відповіді науковців не влаштовували розробників, і вони вирішили закінчити фільм самостійно. В результаті, глядач отримав просто жахливий і нереалістичний фільм, говорять вчені.

А до списку найкращих фільмів увійшли ті, зміст яких вірно передає різні наукові теорії: «Гаттака», «День, коли Земля зупинилася», «Жінка на Місяці», «Контакт», «Метрополіс», «Парк Юрського періоду», «Щось з іншого світу».

Фото: АР

_____
Смешные видеоприколы всегда поднимут настроение. Можно смотреть видео приколы онлайн бесплатно.

Коментарі (2) на "Антинаукові фантастичні фільми за версією NASA"

  1. BMK12 коментує:

    Досить цікавий список, хоча добре було б як він був хоча б на 50 фільмів.

  2. Sparov коментує:

    До науково достовірних фільмів я б ще додав би “Зіткнення з безоднею”, я на свій холопський розум невідповідностей із фізикою в ньому не виявив. А от від Армагеддону колись дійсно реготав від примітивізму.

Додати коментар: