Вчені виявили гігантського павука-птахоїда

6 квітня 2013 | Автор: Андрій

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/bahama-blue/ Вчені виявили гігантського павука-птахоїдаНа півночі Шрі-Ланки вчені виявили новий вид найбільшого павука-птахоїда. Гігантський павук-птахоїд відноситься до нового виду з роду Poecilotheria. Розмах ніг досягає близько 20 см, а в деяких і більше. Цей павук відрізняється від інших своїх родичів незвичайними геометричними малюнками, на яких видно жовті і сірі вкраплення.

tinidazole tablets online Новий вид найбільшого павука-птахоїда назвали на честь поліцейського – Poecilotheria rajaei, завдяки якому, вчені змогли дістатися до потрібного місця по не занадто спокійній місцевості північного району країни.

На сьогоднішній день вчені нараховують 15 видів павуків-птахоїдів, які належать до роду Poecilotheria. На жаль, деякі з них перебувають на межі вимирання. Виною цьому стали безжальні вирубки лісів. А всі представники цього роду мешкають тільки на території Шрі-Ланки та Індії. А в цілому птахоїди мешкають практично на всіх континентах нашої землі, виключаючи Антарктиду. Їх ареал проживання – Південна Америка, Африка, Австралія, Океанія. В Європейських країнах вони зустрічаються досить рідко. За винятком південної частини Італії, Португалії та Іспанії.

Ці павуки вважаються строгими хижаками. Але, незважаючи на свою назву, основним раціоном цих хижаків є дрібні павуки, мухи, жабенята, дрібні гризуни, риба, птахи, таргани і різні комахи. Їхня травна система просто не розрахована на постійний м’ясний раціон (птахів). Павуки-птахоїди не плетуть павутину, вони полюють на свою здобич із засідки, підстерігаючи її.

Tadalafil Oral Strips Додати коментар: