Вчені дізналися, як птахи вибирають місце для відпочинку під час міграції

11 вересня 2015 | Автор: Арсен

buy Lyrica generic Міграція птахівДослідники вирішили з’ясувати, як птахи вибирають собі місце для відпочинку під час тривалих осінніх перельотів. Виявилося, що мігруючі птахи воліють зупинятися в місцевості з щільною рослинністю, яка може приховати їх від хижаків.

buy provigil in the uk Щоб краще зрозуміти, як птахи вирішують, де найбезпечніші і в той же час найбільш родючі місця, Дженніфер МакКейб і Брайан Олсен з Інституту глобального потепління Університету штату Мен провели два роки, спостерігаючи за міграцією птахів восени. Під наглядом виявилися майже 10 000 птахів 28 різновидів.

Дослідники контролювали шість місць вздовж узбережжя штату Мен, де птахи зіткнулися з однією з двох ситуацій: або вони швидко знайшли притулок і їжу, або вони змушені були ризикувати, щоб знайти більше джерел прожитку.

В результаті фахівці прийшли до висновку, що, стикаючись з компромісом між великою кількістю їжі і наявністю хижаків, птиці вирушали шукати інші місця для заселення. З іншого боку, після довгої подорожі вони готові були ризикувати на відкритій місцевості, а натомість отримували багаті енергією фрукти.

Дослідники відзначили, що птахи воліють зупинятися в лісах з високою травою і кущами, що ростуть нижче дерев. Тому вони закликали служби з охорони дикої природи тримати такі місця на контролі, пише Nature World News.

here Додати коментар: