Тварини теж мають весільні подарунки

11 квітня 2013 | Автор: Арсен

follow site Тварини теж мають весільні подарункиНі для кого не секрет, що всі закохані парочки обожнюють обмінюватися весільними подарунками. Любовні подарунки підносять не тільки на весіллі чи на День Закоханих, а й так по будь-якому зручному приводу. Виявляється, тваринам теж не чужа така традиція. І більшість з них роблять досить приємні та несподівані сюрпризи для своїх коханих. І це не якісь там листівки, а цілком реальні речі і вчинки.

http://thedoodlepeople.com/portfolio_page/smash-pop-art-storm/ У сезон спарювання щоб залучити партнера в світі тварин використовуються не тільки яскраві жести, весільні танці, бої між суперниками, але і весільні подарунки. І вони досить різноманітні і унікальні. Це вам і сімейні гнізда, стріли любові і «особливі пакети» з дорогоцінною спермою і багато іншого.

Вчених нещодавно вразив красивий і повільний процес спаровування равликів. Цю незвичайну дію було відображено у фільмі «Мікрокосмос». Виявляється в равликів теж не обходитися без конфліктів. Вони дуже розбірливі в ході вибору партнера і навіть можуть не прийняти сперму. Равлики пускають в хід «стріли любові». Це маленькі голочки в вапняному панцирі. Їх равлики встромляють у шкіру один одному в процесі спарювання. Усередині таких стріл знаходиться унікальний хімічний коктейль. Він допомагає управляти гормонами партнера і завдяки цьому вже складніше відкинути партнера. У кожного виду равликів стріли різні за своєю формою і стилем.

click here Додати коментар: