Що таке Macropinna microstoma?

5 квітня 2010 | Автор: Андрій

follow url Що таке Macropinna microstoma? robaxin mg Macropinna microstoma – це дуже унікальний вид риб, особливо широко поширений біля берегів центральної Каліфорнії. Природа наділила цих рибок багатьма унікальними можливостями, які допомагають комфортно мешкати на глубині 600-800 метрів. Біологи займаються дослідженням і вивченням поведінки рибок ще з 1939 року.

Як видно з світлини всі особини цього роду мають прозору голову і унікальні очі циліндричної форми. Крім незвичайної голови та очей Macropinna microstoma володіє великими плоскими плавниками, які забезпечують чудове переміщення тіла, а також відіграють важливу роль під час полювання на здобич. Також біологи виявили, що під час руху по океанській безодні задіяні лише плавники, а тіло не бере ніякої участі і завжди залишається нерухомим.

Першими хто дослідив роботу і властивості незвичайних очей рибок були дослідники Kim Reisenbichler і Bruce Robison. Провівши дослід в акваріумі, вони визначили, що очі оточені прозорою оболонкою, яка наповнена спеціальною рідиною. При обертанні тіла очі здатні переміщатися усередині оболонки. Це дає змогу рибі легко зосереджувати свій погляд на жертві. Також було визначено, що очі можуть легко бачити у темряві.


____________________
печать на футболках – это замечательный способ, чтобы выразить свой оригинальный стиль, ведь теперь можно наносить на футболки разные картинки и приколы, которые всегда предоставят вам оригинальный и модный вид.

http://oceanadesigns.net/envira/blue-bahia/ Додати коментар: