Рослини цвітуть вже вдруге в цьому році

2 жовтня 2011 | Автор: Андрій

http://global-mob.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1510495862.1204819679260253906250 Рослини Великобританії почали цвісти другий раз цього року через не теплу невідповідну сезону погоду. Високі температури, які не відповідають даній порі року, сприяли тому, що такі рослини як, наприклад, наперстянка і примула або калюжниця болотна, які зазвичай квітнуть тільки навесні, стали розцвітати на шість-вісім місяців раніше.

source Холодні ночі, які були відзначені у Великобританії в серпні цього року, стали, ймовірно, причиною того, що в природі раніше з’явилися квіти характерні виключно для осіннього періоду: хризантеми різних видів, крокуси, гіацинти, айстри та інші.

Цей дивно теплий період призвів до якоїсь аномалії в природі – рослини стали квітнути в повну силу, як це відбувається з ними зазвичай навесні. Працівники саду Національного Фонду Уейкхерст Плейсa (National Trust Wakehurst Place), який знаходиться в Західному Сассексі на півдні Англії, відзначили, що через таке аномальне явища їм доводиться працювати по “новій книзі правил”, щоб підтримувати життя рослин, які розцвіли не вчасно.

“Це дуже незвичайний рік … Я працюю в сфері садівництва ось вже протягом 30 років і ніколи ще не бачив нічого подібного” – сказав керівник саду Уейкхерст Плейс, Енді Джексон (Andy Jackson). “За нашими спостереженнями цілком очевидно, що розвиток рослин не відповідає сезону, погоді, яка встановилася в даний час” – додав він.

Коментарі (1) на "Рослини цвітуть вже вдруге в цьому році"

  1. vSviti коментує:

    в Тернополі каштани дуже часто цвітуть двічі, ось недавно в центрі зацвіли

source Додати коментар: