Науковці знайшли найменшу у світі жабу

13 січня 2012 | Автор: Андрій

http://alecanmarketing.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://alecanmarketing.com/top-10-tips-optimizing-blog-posts/ Дослідники з США повідомляють, що вони знайшли найменший у світі вид жаби на території Папуа-Нової Гвінеї. Довжина земноводної тварини сягає всього 7 міліметрів. Також дослідники відкрили ще один дрібний вид жаб, але трохи більших – Paedophryne swiftorum.

order Lyrica online uk За словами авторів відкриття, такий маленький розмір жаб можна пояснити умовами їхнього життя. Справа в тому, що саме мініатюрний розмір тіла цього земноводного дозволяє вести полювання серед товстого опалого листя, яке лежить на поверхні ґрунту.

Виявляється, знайти цю крихітну тварину було не дуже легко. Завдяки своєму темно-зеленому кольору ці жаби майже непомітні серед листя. Крім того, вони видають звук, що нагадує комашиний.

Керівник дослідження з Університету штату Луїзіана в США, вчений на ім’я Кріс Остін говорить, що на території Папуа-Нової Гвінеї неймовірно голосно вночі, а особливо в лісовій місцевості. «Ми намагалися записати незвичайні голоси жаб у лісі», – продовжує вчений.

Відкриття вдалося здійснити вночі. Ці жаби дуже маленькі, але, вченим, після кількох невдалих спроб все ж таки вдалося їх виявити. Вони просто схопили жменю листя, з якого лунали звуки, і поклали її у чистий пластиковий пакет. Після цього дослідники одразу побачили незвичайних земноводних, що стрибали в пакеті.

Нагадаємо, до цих пір, поки науковці виявили жабу виду Paedophrynes, найменшою у світі вважалася бразильська золота жаба (оригінальна назва Brachycephalus didactylus). Ще однією мініатюрною жабою є родичка бразильської, а саме Monte Iberia Eleuth. Вони обидві мають довжину тіла менше 1 см.

source Додати коментар: