Найнебезпечніша риба світу

6 квітня 2013 | Автор: Андрій

buy Lyrica Pregabalin Найнебезпечніша риба світуОдним із найбільш несподіваних місць на планеті де людину підстерігає небезпека, вважають не тільки моря, а й звичайні водойми, в яких теж водяться найнебезпечніші риби. Виявляється, зіткнутися з найнебезпечнішою рибою можна навіть в самих звичайних і нешкідливих на наш погляд озерах, берегових лініях і річках.

buy Tastylia online without prescription Паку (Північна Америка, Азія) – риба, що досягає в довжину близько метра, і важить більше 25 кг. У цієї рибини просто жахливі зуби. Вони майже як людські. І цей набір зубів не для поїдання водоростей … Спочатку Паку мешкала у водах Амазонки. Сьогодні її можна зустріти вже і в Північній Америці, і Азії. Причиною такого поширення став дозвіл на спортивну риболовлю.

Найбільшою і страшною рибою називають гігантського пілорилого ската. Гігантський пілорилий скат може перетворити будь-яку здобич у фарш. Довжина цього ската 7 метрів. Він також озброєний від природи – 3-х метровим носом з величезними гострими лезами. Скат на людей не полює, але у нього поганий зір. І якщо ви зазіхнете на його територію, він не відразу зможе розгледіти вас і прийняти за чужинця. Зараз самих великих особин цього виду можна зустріти в озерах і річках. Але, на превеликий жаль, цей морський “різник” може зникнути з причини втручання людини.

Ще до небезпечних риб світу відносять оливкового сома (Північна Америка). Його довжина близько 1,5 метра і важить він більше 120 кг. Це одна з найбільших риб, яка живе в Північній Америці. Харчується ссавцями, іншими рибами та водоплавними птахами. Оливковий сом подібно блискавки нападає на здобич і відразу розриває її на шматки.

http://screenstives.org.uk/category/news/feed/ Додати коментар: