Бразильські вчені збираються клонувати найрідкісніші види тварин

19 листопада 2012 | Автор: Андрій

http://tonywatkins.co.uk/tag/environment http://crug-glas.co.uk/the-restaurant/ Бразильські генетики з корпорації ЕМБРАПА збираються клонувати диких тварин, які перебувають на межі зникнення. У зоопарку Бразилії вчені корпорації зібрали весь генетичний матеріал, необхідний для цього, від 8-и видів зникаючих тварин і чекають тепер лише дозволу на початок робіт від уряду. У них є вже досвід створення клонів певних тварин, наприклад, корів. Корпорація ЕМБРАПА створена спочатку, щоб займатися вивченням різних сільськогосподарських тварин.

Тварин, які були отримані шляхом клонування, не мають наміру випускати в дику природу, їх розсилати будуть по зоопаркам. Як відомо, клони генетичної різноманітності не мають, в цьому полягає, в загальному, їх недолік. Безпосередньо генетична різноманітність і допомагає організмам в природному середовищі вижити. Тому є думка, що схрещування з дикими тваринами клонованих послабить популяцію останніх. Таким чином, генетична цінність клонів сама по собі не велика.

Представники цієї корпорації стверджують, що мета даного експерименту, не в тому, щоб підтримати вимираючу популяцію, а, щоб випробувати технологію клонування, а також створити для зоопарків тварин, щоб їх не відлучати від природного середовища їх проживання.

Захисники навколишнього середовища програми розведення в неволі тварин не вітають, бо люди з усього витягають в сучасному суспільстві гроші, і тільки заради грошей етичні питання відсуваються часто на задній план. Збільшення в неволі тварин створює лише ілюзію благополуччя найрідкісніших видів, проте може послужити також приводом для забороненого сьогодні злочинного бізнесу, тобто торгівлі деякими тваринами, а також їх органами.

Питаннями клонування займається не тільки Бразилія. Америка, Китай та Індія, а також інші країни роблять спроби клонувати певних тварин. В Японії, наприклад, учені збираються створити клони вимерлих мамонтів і китів.

glob-news.ru

Buy Tadalafil Oral Strips USA Додати коментар: